jahan3d

معرفی نرم افزارهای پرینتر سه بعدی

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

چاپ سه بعدی فرآیندی است که به شما کمک می کند تا به وسیله یک دستگاه پرینتر سه بعدی و کامپیوتر، بتوانید یک شی سه بعدی را تولید نمایید. یکی از مواردی که در چاپ سه بعدی ضروری است، نرم افزارهای مربوط به پرینتر سه بعدی است.

در ادامه به معرفی چند نرم افزار سه بعدی می پردازیم.

نرم افزار پرینتر سه بعدی مفید TinkerCAD

 Cura ، TinkerCAD یک نرم افزار طراحی پرینتر سه بعدی است. بعد از ایجاد حساب کاربری در وب سایت، می توانید مستقیماً به برنامه مبتنی بر مرورگر دسترسی پیدا کنید. TinkerCAD اشکال و ساختارهای هندسی از پیش تعریف شده را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید مدل های خود را فقط با کشیدن و رها کردن و تنظیم طول ، ارتفاع و عرض ایجاد کنید. TinkerCAD ابزاری آسان برای مبتدیان برای شروع چاپ سه بعدی است.

2. نرم افزار پرینتر سه بعدی رایگان با کاربرد آسان D Catch 123

برنامه D Catch 123 در تلفن های هوشمند شما (هم سیستم عامل iOS و هم سیستم عامل اندروید) قابل استفاده است، شیوه ی کار به این صورت است که با استفاده از موبایل خود عکس می گیرید و 123D Catch می تواند عکس شما را به یک مدل سه بعدی تبدیل کند. این کار برای مبتدیان برای یادگیری چاپ سه بعدی بسیار راحت و جذاب است. پس از ایجاد طرح های سه بعدی می توانید به راحتی آن ها را به رایانه خود انتقال داده و یک محصول با کیفیت بالا چاپ کنید.

بهترین مقالات در زمینه پرینتر سه بعدی و تازه های این صنعت در سایت http://jahan3d.com بخوانید.

 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری